KAVAK GROUP

1980'li yıllarda yaş meyve - sebze ihracatıyla başladığımız uluslararası ticaret serüvenimize 1995 yılında yaptığımız frigorifik araç yatırımıyla karayolu taşımacılık sektörüne geçiş yaptık. Tamamı yeni nesil çevreci motorlara sahip özmal araçlarımızla tüm Avrupa ve BDT devletlerine yaş meyve - sebze taşımacılığı yapmaktayız.Kurulduğumuz tarihten itibaren sektörde süreklilik, kalite, istikrar ve güvenin adresi olma gayreti içerisindeyiz.

KAVAK olarak, merkez üssümüz olarak Hatay'ı belirlemiş, 5000 m² kapalı alan, 12.000 m²2 açık alan üzerine kurulmuş yönetim merkezinden, dünya üzerindeki tüm araçlarımızın operasyonlarını yürütmekteyiz.Araçlarımızın tamam ısı kontrollü GPS sistemleri ile donatılmış olup 7/24 erişim olanağına sahiptir. Teslim alınan ürünler en kısa sürede alıcı kişilere teslim edilir, yolda geçen süre içinde de müşterilerimiz günlük bilgilendirilir.

Kaptanlarımızın tamamı sektörde saygı duyulan, yol ve sürüş eğitimine tabii uzman kadrodan seçilir.

Geniş yurtdışı acente ağı ve iş ortaklarımızla kusursuz hizmeti ilke olarak benimsemiş KAVAK GROUP " Kapıdan Kapıya Eksiksiz" ilkesi ile yollarda kaliteli taşıma tecrübesine sahip yenilikçi bir nakliye firmasıdır.